3-etapiline poleerimine + Nanokaitse autole

Kestvus 18 kuud

371441 Sisaldab KM

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 124
Nanokaitse autole kasutab nanotehnoloogiat, mis tungib sügavale auto värvipinna pooridesse. See moodustab tugeva ja vastupidava kaitsekihi, mis hoiab ära kriimustused, plekid ja UV-kiirguse kahjustused. Sinu auto püsib kauem uueväärne ja särav.

Enne nanokaitse panekut teeme sinu autole 3-etapilise poleerimise. See kõrgtasemel protsess taastab ja parandab su auto välimust kolmes põhjalikus etapis, muutes selle jälle säravaks ja atraktiivseks.

Esimene Etapp: Lihvimine
Esimene samm 3-etapilises poleerimises on lihvimine. Selles etapis eemaldatakse sügavad kriimustused, plekid ja väikesed defektid auto värvipinnalt. Spetsialistid kasutavad kvaliteetseid lihvimispabereid ja -masinaid, et saavutada sujuv ja ühtlane pind.

Teine Etapp: Poleerimine
Teine etapp on poleerimine, kus auto pind viiakse tagasi oma endisesse sära. Spetsiaalsed poleerimisvahendid ja -seadmed kasutavad hoolikalt valitud abrasiive, et eemaldada järelejäänud kriimustused ning tuua esile sügav ja läikiv värvipind. See etapp annab su sõidukile professionaalse viimistluse.

Kolmas Etapp: Viimistlus
Kolmandas etapis viimistletakse auto pind veelgi täpsemalt. Siin kasutatakse spetsiaalseid poleerimisvahendeid, mis annavad auto värvile sügava ja kauakestva sära. Viimistlusetapil eemaldatakse jääkained ning tagatakse, et auto pind oleks sile ja veatu.

Vaata lähemalt, mis on nanokaitse ja miks su auto seda vajab.

Taskukohasemaks lahenduseks vaata meie teenust auto läigestav poleerimine + nanokaitse.
Sõiduauto
Maastur
Suur maastur või väikebuss
Vali põhipaketile kaasa lisateenused.
Põhiteenuse hind kokku
Lisateenuste hind kokku
Kogusumma
[ti_wishlists_addtowishlist]
Kevade sooduspakkumised kõigile vaha, poleerimis ja keraamika pakettidele KUNI -40%!
Logi sisse

Ei ole veel kontot?

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.
Pood
0 items Ostukorv
Minu konto