Milline auto keraamiline kaitse valida?

Keraamika paigaldus on väga spetsiifiline töö ja nõuab professionaalset sekkumist.
Keraamikat paigaldades on vaja alustada algusest ja selleks on auto pesemine. Ettevalmistuspesu enne keraamika paigaldust kestab tunde. Selleks tuleb kasutada ainult õigeid ja spetsiaalseid pesuvahendeid.
Tavalised autopesemise tooted, mida kasutatakse igapäevaselt autopesulates sisaldavad kergelt vaha et, kaitsta autot mustuse eest. Kui me jätame nüüd selle kerge kaitsevaha auto kerele mis on šampoonis ja kuivatusvahas siis ei saa keraamika nakkuda auto kere pinnale ja keraamika kestvusaeg on mitmeid kordi lühem kui lubati.
Sellepärast kasutamegi US Pesulas ainult #labocosmetica tooteid auto detailingus, sest #labocosmetica on loonud spetsiaalsed produktid keraamikaeelseks pesuks, mis ei sisalda kaitsevaha, kuid samas eemaldavad autokerelt raske mustuse, happevihmad, lubjakivi, putukad jms.
Pärast tundide pikkust detailing autopesu teostame läigestamise ja eemaldame auto kerelt kerged kriimud. Peale seda hakkame paigaldama auto kere pinnale spetsiaalset ja keraamikale vastavat praimerit, et keraamika nakkuks ja annaks maksimaalse tulemuse.
Enne keraamika paigaldamist eemaldame auto kere pinnalt üleliikse praimeri spetsiaalse produktiga #labocosmetica sarjast. Keraamilise katte paigaldamine on aega nõudev töö ja vajab väga head pingetaluvust, sest pealekatmine käib 30cm X 30cm alade kaupa ja väga tugeva valgustuse all.

Veel keraamika omadustest ja edasisest hoolitsemisest

NB! Keraamika kestvusaeg sõltub väga palju sellest kuidas klient hoolitseb enda auto eest. Autot, millel on peal #Labocosmetica keraamiline kaitse, peab pesema ja hooldama #Labocosmetica pesemistoodetega, et pikendada keraamika eluiga ja omadusi. Kui sellest kinni ei pea, lüheneb keraamika eluiga.
#Labocosmetica keraamikat pole vaja tihti hooldada tänu selle omadustele, aga siiski kõiki keraamikaid on vaja hooldada et, säilitada vastupidavus ja sära. Ootame kõiki meie kliente meile ca 2-3 kuu tagant külla, et saaksime teha kerge pesu õigete produktidega ja veenduda keraamika seisukorras. Kliendid, kes on lasknud paigaldada meie juures keraamika, neile kehtivad muidugi ka soodustusi!

Meie ettevõttes keraamika paigaldus ei sisalda poleerimist, vaid ainult läigestamist! Sellepärast, et need on erinevad tööd. Mõni auto vajab poleerimist, mõni mitte. Mõnel autol võivad olla nii sügavad kriimud, et peab lausa teostama kere lihvimist ja sealt liikuma edasi autokere poleerimise ja läigestamiseni.

Keraamika paigaldus toimib alati ühtemoodi – auto detailingpesu õigete toodetega, läigestamine, auto kere katmine praimeriga ja keraamilise katte paigaldus (tööaeg 24 tundi). Poleerimine võib võtta aega koos pesudega mõned tunnid või mõned päevad. See oleneb, mis on kliendi soov ja auto seisukord. Detaileri jaoks on need täiesti erinevad tööd ning pesulad, mis pakuvad selliseid pakette ühe hinnaga, ei tee oma tööd tõenäoliselt täie tõsidusega.

US Pesula keraamilised tooted

#SAM

Autokeraamika SAM
Autokeraamika SAM

Keraamika toodet SAM soovitan neile, kes ei plaani üle paari aasta autot enda käes hoida, aga samas soovivad hoida oma autot puhta ja läikivana. SAM on ideaalne neile, kes on võtnud auto rendi või kasutusrendi peale kuni 2 aastaks ja plaanivad auto tagastada täpselt sellisena nagu see saadi või isegi uhkemana.  Kui soovite hoida pikemalt sellist läiget nagu seda pakub SAM, siis soovitan valida SAM+HPC.

#SAM + #HPC

SAM annab tugeva vastupidavuse ekstreemsetele temperatuuridele, mida kohtab meie suvel. Annab tugeva vastupidavuse kemikaalidele, mida kohtab liikluses ja talvisel perioodil autot hooldades. Ühtlasi on ka väga hea vastupidavus kriimustuste eest. SAM on ka tuntud oma vetthülgava toime poolest. Keraamika SAM annab autole uskumatu läike, mis püsib pikalt.

#HPC on eriti hingav keraamika, tänu millele seda saab paigaldada koos kõigi #labocosmetica keraamiliste kaitsetega ja tänu sellele pikendada keraamika eluiga, vastupidavust ja effekti.

#STC + #HPC

STC + HPC Annab auto kerele uskumatu vastupidavuse ja seda mitmeteks aastateks. STC + HPC sobib minu arvates kõige paremini autodele, mida kasutame aastaringselt Eesti kliimas, sest sellel keraamikal on uskumatult suur vastupidavus kõigele, mida kohtame autot kasutades nii Eestis kui meie naaberriikides. STC + HPC on tugev vastupidavus äärmuslikes kliimades, kriimustuste eest ja uskumatult hästi toimiv vetthülgav toime. STC + HPC on kaua kestev isepuhastuv efekt ja muljetavaldav kolmemõõtmeline läike efekt, mis on ideaalne meie kliimas. 

STC ja HPC autokeraamika
STC ja HPC autokeraamika

#BLINDO PLUS + #HPC

#BLINDO PLUS + #HPC soovitan auto omanikele, kes omavad kesklassist kallimaid ja haruldasemaid autosid. Sellepärast, et BLINDO PLUS + HPC paksus ulatub kuni 4000 nm välja, kui teistel #labocosmetica keraamikatel jääb paksus ca 1000nm – 2000nm juurde. #BLINDO PLUS + #HPC teeb eriliseks, et see eemaldab ise kriime, mis on tekkinud keraamika pinnale. Tänu #HPC on sellel keraamikal veel isepuhastuv effekt. See on #labocosmetica keraamika sarjast kõige tehetuim kaup tänu #BLINDO PLUS + #HPC omadustele.

Mida auto keraamilise kaitse hind sisaldab?

  • Auto kerelt mustuse, soolade, pigi, lubjakivi, puuvaigu jms eemaldamine (tööaeg 3 h)
  • Auto kere läigestamine (Selle käigus eemaldame kerged kriimud auto kerelt) (tööaeg 3 h)
  • Auto kere katmine praimeriga (tööaeg 0,5 h)
  • Auto kerelt üleliigse praimeri eemaldamine (tööaeg 0,5 h)
  • Auto kere katmine keraamilise kattega (tööaeg 4 h)
  • Auto kere ülevaatus spetsiaalse valgustusega (tööaeg 1 h)
  • Keraamika kivistumisaeg spetsiaalse valgustuse all (12 h)
Kokkuvõte
Auto keraamiline kaitse - milline toode valida?
Artikli nimi
Auto keraamiline kaitse - milline toode valida?
Kirjeldus
Keraamika paigaldus on väga spetsiifiline töö ja nõuab professionaalset sekkumist. Keraamika kestvusaeg sõltub väga palju sellest kuidas klient hoolitseb enda auto eest. Keraamika paketti valides peab klient enne teadma, mida ta tahab enda auto puhul saavutada.
Auto
Kirjutaja
USPESULA OÜ
Logo
Kevade sooduspakkumised kõigile vaha, poleerimis ja keraamika pakettidele KUNI -40%!
Logi sisse

Ei ole veel kontot?

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.
Pood
0 items Ostukorv
Minu konto